Další titul pro Petra Berana

26.10.2014

V České Krumlově se sešli nejlepší hráči republiky do 17 let. Nás těšilo, že mezi  startujícími byli i dva zástupci našeho oddílu – Petr Beran a Zuzana Matoušková. Pro Zuzanu to byl hlavně sbírání zkušeností mezi mnohem staršími soupeřkami, Petr naopak byl největším favoritem mezi chlapci.

Zuzana ve dvouhře měla opět trochu smůly na los, když v prvním kole dvouhry hrála proti starší soupeřce, které zrovna tenhle turnaj vyšel na jedničku. Zuzka prohrála po statečném boji a přes dobrý výkon na ní zbylo jen sedmnácté místo. Ve čtyřhře vytvořily s Hadáčkovou /Č.B./ nejmladší dvojici, sehrávaly se, ale na své soupeřky nestačily – tedy konečné deváté místo. Nejlíp si zahrála trochu nečekaně v mixu. Se svým parťákem – Sedláčkem z Dobrušky – se potkala poprvé v životě a hned úspěšně. Po výhře v prvním kole postoupili mezi nejlepších šestnáct a nakonec byli devátí. Zuzka předvedla slušnou hru .

Petr Beran splnil úlohu favorita. V mixu spojil síly s Brunátovou z Astry Praha a nesehraná dvojice prošla až mezi čtyřku nejlepších mixů – tedy konečné třetí místo. Na stupně vítězů vystoupil Petr ještě dvakrát – a to hned na nejvyšší stupínek.Večtyřhře spolu s Lapáčkem jim stačil průměrný výkon k vítězství. O něco větší práci dalo porazit ve finále dvouhry O.Krále, ale i to se podařilo. Petr se stal nejúspěšnějším mezi chlapci a předvedl slušnou hru i když si mohl dovolit nějaké nevynucené chyby. Gratulujeme!

Petr a Zuzka

Petr a Zuzka


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *