Petr Beran ve Slovinsku

19.10.2014

Ve Slovinské Mirně odehrál Petr Beran další náročný turnaj.

Hrál Mezinárodní Mistrovství Slovinska hráčů do 19 let a nedal kůži zadarmo. Hrál nejen proti o mnoho starším soupeřům, ale i proti hodně těžkému losu.

Ve dvouhře narazil hned v prvním kole na nasazenou „trojku“ a rozhodně nezklamal. Hrálo se na tři vítězné sety do 11 míčů. A favorizovanému soupeři sebral Petr dva sety. Prohra 2:3 trochu mrzí, ale potvrzuje Petrovy kvality. Konečné třiatřicáté místo.

Ani ve čtyřhře to neměli s Vojtou Lapáčkem z Českých Budějovic o nic lehčí. Hned v prvním kole nasazené „dvojky“ a i tady dokázali vyhrát alespoň set. Sedmnácté místo.

Nejlíp se vedlo v mixu spolu se Sabinou Milovou z Českého Krumlova. Konečně hráli proti nenasazeným párům a hned to bylo znát – po dvou vítězných kolech prošli až mezi šestnáct nejlepších párů. Tam už zas byl nasazený pár číslo 2. A opět alespoň jeden vítězný set. Takže nejlepší umístění v podobě deváté příčky. Skvělé!

V konkurenci mnohem starších hráčů je to velmi slušné vystoupení. Sice máme co zlepšovat, ale Petrovy kvality jsou, díky jeho sportovní zarputilosti a trenérům  obdivuhodné.

Gratulujeme a držíme palce do dalších turnajů. Petrův diář je neuvěřitelně zaplněn.

Následující program turnajů Petra Berana:

25. – 26.10.  Český Krumlov GP A  U 17

31.10. – 2.11. Mezinárodním turnaji hráčů do 17 let na Kypru

7. – 9. 11. Mezinárodní Mistrovství juniorů Slovenska –  do 19 let

13. – 16. 11. Mezinárodním Mistrovství juniorů ČR – do 19 let


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *