Sestup z Kletě 2014

29.9.2014

Jak se již stalo tradicí, Vánoční čas je ve znamení odpočinku, dovolených a třeba i trochu toho lenošení. My tuto dobu však využíváme k tomu, abychom se sešli, popovídali, zasportovali a hlavně zhodnotili uplynulý kalendářní rok. A jelikož to je pouze konec roku kalendářního a nikoliv herního, je na pořadu diskuzí hlavně připravenost klubu na druhou fázi sezóny. Ta zpravidla vrcholí na jaře.

1084m nad věcí

Tato velice oblíbená akce se nazývá Sestup z Kletě. Je již po léta hojně navštěvována členy, příznivci a sponzory oddílu a slouží k tomu, abychom se mohli sejít, popovídat, možná se i lépe poznat, protože na Sestup chodí lidé všech kategorií. Scházíme se vždy kolem čtvrté hodiny odpolední na vrcholu hory Kleť. Tam proběhne nezbytná fotodokumentace a scházíme k večernímu posezení. To se tedy letos uskuteční v restauraci Pod Kletí v Holubově, hned vedle tamní železniční stanice. Na loňském Sestupu nám trenér MUDr. Koudelka ukázal skvěle zpracovaný životopis našeho klubu, který slavil 40 let od svého vzniku (k nahlédnutí zde). Copak bude za hlavní hřeb večera letos? Nechme se překvapit!

Takže již nyní zveme všechny členy, příznivce, partnery, přátele a sponzory klubu ke společnému setkání, které se uskuteční 27. prosince 2014 na vrcholu hory Kleť, potažmo v restauraci Pod Kletí!! Zveme taktéž i zájemce z řad rodičů i dětí, kteří by měli chuť si s námi zatrénovat výjimečný sport, kterým badminton bezesporu je!!

Za badmintonisty Křemže

Pirt


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *