Zuzka Matoušková vybojovala další postup na GPA

29.9.2014

Letošní kolotoč turnajů se rozjel do plných obrátek a v kategoriích starších žáků a juniorů nám dělá obrovskou radost letos nadmíru úspěšná Zuzka Matoušková. Ta po zisku postupu na turnaj GPA U17 z minulého víkendu, má další cenný skalp, a to v podobě postupu na turnaj GPA U15. Ten se hraje o příštím víkendu, tedy 4.-5.10.2014, v Hustopečích.

Postup na tento podnik si Zuzka vybojovala na turnaji GPC U15, hraném v neděli 28.9.2014 v Českém Krumlově. V mixu se jí příliš nedařilo a spolu s budějovickým Zavadilem těsně prohráli už v prvním kole – tedy deváté místo. Zato ve dvouhře postoupila hladce až do finále, kde se opět utkala s Bárou Hadáčkovou z Č. Budějovic, která je už delší dobou její největší soupeřkou na jihočeských turnajích. Ve finále se Zuzaně nepodařilo zopakovat vítězství z minulého týdne. Prohrála, ale i konečné druhé místo jí stačí na postup na GPA. Ve čtyřhře se obě singlové finalistky spojily v neporazitelný pár a hladce získaly vítězství nad mladšími soupeřkami.

Konečné výsledky turnaje si můžete prohlédnout zde.

Takže teď nám nezbývá než Zuzce držet palce, aby měla na jihu Moravy pokud možno co nejpříznivější los, aby se jí herně dařilo a hlavně si turnaj takovéto úrovně patřičně užila. GPA jakékoliv kategorie se nehraje každý den a je třeba načerpat atmosféru a co nejvíce zkušeností.

CIMG4374

Na snímku Zuzka Matoušková s Petrem Beranem.

Jak to všechno dopadne se dozvíte ihned po skončení turnaje, spolu s osobními postřehy Zuzky Matouškové.

Pirt.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *