Oslavenci

10.8.2015 – Jirka Holeček – 60

Jiří Holeček je hráčem TJ Sokol Křemže téměř od jeho začátků. Má za sebou jak účasti na krajských a celostátních turnajích, tak i Mistrovství ČR veteránů a Mistrovství světa veteránů. Nedávno se potýkal s nepříjemnými zdravotními komplikacemi, které ale dokázal zdárně překonat a je již zpět s námi na kurtech!! A my mu přejeme hodně zdraví do dalších setů a také potřebné štěstí jak v životě osobním, tak sportovním.

CIMG4382

3.8.2015 – Markéta K. Mouritsen – 40

Markéta Koudelková Mouritsen je nejlepší hráčka našeho klubu v celé jeho historii. Získala pro sebe 18 titulů Mistryně ČR, sbírala medaile a body téměř po celém světě, byla 46. hráčkou na světě. Účastnila se Mistrovství světa a měla našlápnuto i k účasti na Olympijských hrách 2000 (Sydney) a 2004 (Athény). Má za sebou angažmá jak v prestižních klubech ČR, tak i Rakouska a Německa, kde hrála nejvyšší soutěže a posbírala tak i tituly v soutěžích družstev. Nyní žije se svým manželem Peterem Mouritsenem v Dánsku, kde se vedle rodiny (má tři dcerky), věnuje nadále aktivně badmintonu – sportu, který jí změnil od základu život. Nikdo netušil, když ve svých 4 letech vzala raketu do ruky, co všechno dokáže. A my všichni přejeme hodně štěstí, zdraví a ještě hodně vyhraných zápasů!!

Markéta K.M. 2 markéta K.M.

9.1.2015 – Honza Kovář – 40

Honza Kovář, přezdívaný Šmit, začínal s badmintonem v 80. letech minulého století, takže se po kurtech prohání již pěknou řádku let. V současné době figuruje na soupisce druhého družstva dospělých. Přejeme mu hodně zdraví a štěstí a vzhledem k jeho profesi (veterinář), mu přejeme co nejméně kousanců od různých zvířecích miláčků!!

P1000703 P1000731 P1000707

1.1.2015 – Honza Bednář st. – 60

Honza Bednář st., také Stuard senior, je jedním z nejdéle hrajících členů. V současnosti je hrdým dědečkem vnoučka Honzíka. V minulosti se staral i o tréninky žáků, má za sebou účast na Mistrovství světa veteránů, medaili z Mistrovství republiky veteránů. Nyní je platným hráčem druhého týmu dospělých. Přejeme mu hodně štěstí a zdraví a aby mu co nejdéle vydržela jeho pozitivní a veselá nálada, se kterou nás všechny těší!!

CIMG4587 honza bednář - nar.2 honza bednář - nar.

25.11.2014 – Vláďa Sklář – 40

Vláďa Sklář, řečený Leonid, je dlouhodobým členem klubu. Je ženatý (jeho manželkou je Ing. Eva Sklářová), má dva syny Fandu a Honzíka. V současné době hraje za „A“ družstvo dospělých, kde se specializuje na čtyřhru. Jeho častým parťákem do debla je Jindra Kukač. Přejeme hodně zdraví a sportovního i osobního štěstí!!

láďa sklář láďa a eva sklářoviDSC_7988