Křemežský turnaj 2022

2.7.2022

Vážení sportovní přátelé,

tímto si vás dovolujeme všechny pozvat na tradiční letní badmintonové klání, které se uskuteční u příležitosti Křemežského víkendu v sobotu 23.7.2022 od 9:00 v tělocvičně ZŠ Křemže.

Jako obvykle hrajeme pouze debly s tím, že herní dvojice se určí losem až těsně před samým začátkem turnaje. Je tedy možné se do turnaje přihlásit jako singl hráč a následně čekat na svého partnera. Proto prosím o dochvilnost a příchod naplánujte do 8:45, ať všechno stihneme včas rozlosovat a odstartovat.

Účast na turnaji je podmíněná úměrným badmintonovým uměním každého jednotlivce, a je tedy na každém z hráčů, aby si řekl, jestli je schopen ostatním pomoci či konkurovat. V drtivě většině startují hráči našeho klubu a přilehlých oblastí, výjimkou pak nejsou ani starty hráčů zahraničních.

Velmi rádi se s vámi všemi setkáme, ať jako s účastníky turnaje nebo jako diváky a podporovatele našeho badmintonového klubu. Tento nemistrovský turnaj je vždy příjemným místem k setkání a my jsme moc rádi, že jej můžeme opět odehrát v atmosféře Křemežského víkendu.