Letní soustředění 2022

10.3.2022

Vážení sportovci, vážení badmintonisté,

rezervujte si červencové termíny ve svých kalendářích. Chystáme pro Vás další dvouběh letního soustředění, které je orientováno především na hráče z řad těch mladších.

Opět máme připraveny dva běhy soustředění. První týden je od 9.-16.7.2022 a je zaměřen především na fyzickou kondici, ale bude samozřejmě obsahovat i badminton. Druhý týden soustředění je od 23.-30.7.2022 a bude zaměřen především na herní badmintonovou přípravu.

Čekají vás dva týdny zábavy a her, ale i důležité práce, která se zhodnotí s blížící se sezonou 2022/2023.

Všichni zájemci nechť se co nejdříve přihlásí na emailu janbed@centrum.cz, nebo na telefonním čísle 607 712 800. Případné doplňující informace jsou k sehnání taktéž na uvedených kontaktech. Turnusy nejsou v žádném případě nafukovací, a tak doporučujeme s přihláškami nemeškejte a přihlaste se co možná nejdříve. Přednost budou mít v počátku zájemci z řad našeho klubu, poté bude, dle potřeby, doplněno z dalších badmintonových klubů ČR.

Přejeme všem účastníkům perfektní počasí, každému dravou a bojovnou náladu a hlavně si to celé užijte v přátelské atmosféře skvělého badmintonu!

Těšíme se na Vás