Memoriál MUDr. Václava Koudelky – již po 44.

5.12.2021

Kvapem se přiblížil konec dalšího roku a každý již jistě spřádá plány do začátku roku následujícího. Než se ale přehoupneme do nového letopočtu, čeká nás ještě trocha sportování.

Jmenovitě Memoriál MUDr. Václava Koudelky, turnaj známý taktéž jako Vánoční mixy. Letos budeme hrát smíšené čtyřhry 26.12.2021 od 9:00 v naší domovské tělocvičně ZŠ Křemže.

Čekáme tedy všechny zájemce nejpozději v den turnaje v 8:45 u stolku rozhodčích. Je důležité se přihlásit jako smíšená dvojice. Hrajeme pouze mixy!

Tento turnaj hrajeme v Křemži již 4 desítky let a jsme zvědaví na letošní účast. Nebývá náhodou, že se k nám přijedou podívat hráči nejen domácího klubu, ale i badmintonisté přespolní z jiných oblastí či států. Je jasné, že tato akce je přístupná pouze hráčům, kteří vlastní badmintonovou licenci. Ostatní jsou zváni také, ale jen jako diváci.

Těšíme se na všechny příchozí, jen prosíme, aby byla dodržována veškerá aktuálně nastavená hygienická opatření vlády ČR. Proto jsme se také rozhodli k razantnímu kroku ohledně další plánované akce. Tou je každoroční Sestup z Kletě zakončený společným posezením v některé z místních restaurací. Z důvodů, které jsou každému nadmíru jasné, jsme nuceni Sestup přeložit na jiný termín. Nyní nejsme schopni říci, kdy bude možné tuto akci uspořádat, ale určitě o ni nepřijdeme. Jen, prosím, sledujte náš web i aktuální situaci v ČR a určitě Sestup dříve či později opět uspořádáme.

Děkujeme za pochopení a určitě se uvidíme na Vánočních mixech.