Victor soustředění s Petrem Koukalem

23.12.2019

Minulou středu uspořádala firma Victor jednodenní soustředění pro hráče, které sponzoruje. K nim patří i Zuzka Matoušková, takže se na tuto lákavou akci také vydala. A bylo se opravdu na co těšit, zvláště když hlavním trenérem byl Petr Koukal.

Trénink začal rozcvičkou. Na tu Petr velmi dbal a říkal, že sám se dříve příliš nerozcvičoval a později toho litoval. Následovala rozehrávka a pak vždy trojice hráčů trénovala s Petrem, který jim nastřeloval a ostatní dělali velmi zajímavá herní cvičení s druhým trenérem, Martinem Schönem ze Slovenska.

Nakonec si všichni mohli zahrát tréninkové zápasy nebo využít atraktivní nabídky – zápas proti Petrovi. Zuzka výzvu přijala a moc si to užila.

„Na takové akci jsem byla poprvé a příliš jsem nevěděla, co od toho čekat. Opravdu mile mě to překvapilo. Petr se choval velmi přátelsky, a i když soustředění trvalo jen několik hodin, stihli jsem se toho naučit poměrně hodně. Cvičení která jsme hráli s Martinem, se mi také moc líbila a snažila jsem se je všechny zapamatovat, abychom si je ve Křemži mohli také zkusit.

Děkuji celému týmu Victor za skvělý zážitek

a vyřizuji pozdrav od Petra Koukala pro všechny křemežské badmintonisty.“

Zuzana Matoušková 

https://www.victorsport.cz/