KPDD II. třídy

11.11.2019

Krajský přebor smíšených družstev dospělých

Vodňany

26.10.2019

Nová sezóna nastartovala i soutěže družstev dospělých, ve kterých figuruje náš druhý tým dospělých – Jihozápadní přebor.

Ve Vodňanech se odehrálo první kolo této celoroční soutěže. Křemežskému „B“ týmu byly za soupeře družstva domácích Vodňan, Strakonic a Tábora. Potěšující je, že již můžeme do týmu dospělých pomalu začít začleňovat žáky z tréninkových jednotek trenéra Roberta Hály. Prvním statečným je Vojta Kodat, který sehrál svůj první turnaj mezi dospělými.

Úvodní soupeři byli hráči a hráčky Strakonic. Za Křemežské barvy dokázali bodovat pouze v mixu Jirka Holeček s Maruškou Motejlovou a v dámském singlu Lucka Koudelková, která vyválčila výhru ve třetím setu 22:20! V ostatních zápasech se nedařilo a Křemže prohrála 2:6.

Proti domácímu týmu Vodňan už to bylo o poznání lepší. Postupně přinesli body do tabulky Libor Schrenk a Petr Steinbauer v deblu, v dámském deblu Lucka Koudelková s Janou Mejzlíkovou a skvělé singly předvedli Libor, Maruška, Petr a skvěle i nováček Vojta. Výhra 6:2!

Třetí kolo a táborské družstvo. Zde opět výborně mix a druhý debl mužů a dva povedené singly Libora a Vojty. Nakonec cenná remíza 4:4, která v průběžné tabulce řadí náš „B“ tým se šesti body na druhé místo mezi Jihočeskými týmy a prozatimní 6. místo v celkovém pořadí Jihozápadního přeboru. Druhé kolo, mezi Západočeskými týmy se odehrálo ten samý den v Plzni a průběžně vede tým Keramiky Chlumčany (8 bodů).

Našemu „Béčku“ budeme fandit i v dalším snažení!! Pojďte s námi.