Memoriál Konstantina Holobradého – GPA

15.10.2019

GPA – dospělí

Praha – 11.-13.10.2019

Velmi tradiční a  českou špičkou hojně navštěvovaný turnaj byl k vidění v metropoli ČR. Mezi českou elitu se počítají i dva naši hráči – Petr Beran a Jindra Kukač. A oba byli připraveni na startu turnaje ve velké, zejména deblové, pohodě.
Jindra byl přihlášen do všech disciplín, Petr zvolil pro tento turnaj pouze párové disciplíny.

Singl

Jindra se musel nejprve probít páteční kvalifikací, kterou zvládl na jedničku, aby mohl být nalosován do hlavní soutěže. Zde měl opět trochu smůlu na los a v prvním kole prohrál s hráčem pražského Meteoru Synovcem 19:21 a 15:21. A tím pro něj turnaj singlistů skončil. Slušný zápas, s nešťastným koncem. Škoda.

Mix

Do smíšených čtyřher už nastoupili oba dva. Jindra hrál s Adélou Zimmerovou a Petr s Kateřinou Hejdrychovou. Oba páry předvedly slušný badminton, ale nesehranost dvojic si vyžádala svou daň. Jindra s Adélou skončili v prvním kole, Petr s Kateřinou došli o kolo dále. Oba ale měli velmi těžké soupeře. Na takovémto turnaji snadných protivníků není.

Debl

Co se nepovedlo v singlu či mixu, povedlo se klukům ve společném deblu. Zde kosili jednu dvojici za druhou a právem došli až do nedělního semifinále. Zde jim sice vystavil stopku nasazený pár číslo 1 Hubáček-Drančák, ale semifinálová účast je skvělým počinem na začátku nové sezóny a slušný příslib do ligové sezóny, která začíná již za dva týdny opět v Praze.

Gratulace!!