Finále Jiho-západního přeboru II. třídy dospělých

4.3.2019

Vodňany

Neděle 24. 2. 2019

Tuto neděli se ve Vodňanech odehrálo poslední kolo KPDD II. třídy. V tomto kole nás čekali soupeři ze západních Čech. 

Jako první jsme nastoupili proti hráčům Spartaku Chrást. Utkání jsme prohráli 3:5, kdy bodovali pouze Libor, Víťa a Martina ve dvouhrách. V ženském deblu holky bohužel prohrály ve třech setech a tak z toho celkově nebyla ani remíza.
Po prvním kole byly vyhlašovány výsledky jižních Čech. Zde jsme se umístili na 4. místě.
Ve druhém kole jsme proti Klatovům mírně pozměnili soupisku. Do mixu nastoupil Libor s Martinou a připisovali si první bod. Stejně tak v párových disciplínách bodovala Martina s Luckou a Jirka s Víťou. Svou čtyřhru těsně prohrál Honza s Robertem. Ve dvouhrách připisovali další tři body Libor, Víťa a Lucka. Celkově jsme tedy vyhráli 6:2.
Odpoledne jsme se pustili do třetího kola. TJ Sokol Doubravka B neměl dost hráčů, nepostavili 2. čtyřhru mužů, takže jsme vstupovali na kurty s náskokem 1:0. Ten byl ale okamžitě smazán, když ve smíšené čtyřhře prohrál Jirka s Luckou. Ani holky ve čtyřhře nedokázaly vyhrát a Libor s Víťou sice bojovali na tři sety, ale ani oni bod neuhráli. Rázem jsme prohrávali 1:3. Zbytek utkání se nedohrál. Vyhráli jsme kontumačně 5:3. Soupeř utkání ukončil.
Celkově jsme se v jihozápadní části umístili na 9. místě. Na výsledcích bylo jistě znát to, že Víťa s námi odehrál jen poslední kolo. Snad se nám podaří na příští sezonu více potrénovat a zabojovat o lepší umístění.
Martina