Memoriál MUDr. Václava Koudelky

29.12.2018

Jako již tradičně jsme na 2. svátek vánoční pořádali turnaj mixů, druhým rokem pod názvem Memoriál MUDr. Václava Koudelky. Sešli jsme se v křemežské tělocvičně a v přátelské vánoční atmosféře jsme si turnaj užili.

Zúčastnilo se osm párů, proto hlavní pořadatel Michal Koudelka zvolil systém dvou skupin, které se následně podle pořadí rozdělily na skupinu finálovou a skupinu o páté až osmé místo.

Ve skupině „A“ zvítězili domácí Petr Pirtyák se Zuzanou Matouškovou, druzí byli manželé Sklářovi, třetí českobudějovičtí přátelé Lucie Matějková a Matěj Samohejl. A čtvrtí Michal Koudelka s neteří Lucií.

Skupinu „B“ vyhrála na poslední chvíli složená dvojice – skvěle hrající Petr Beran a mladičká Alice Hálová, druzí skončili zkušený Jan Bednář a výborná deblistka Lucie Černá. Na třetím místě se umístili další kamarádi z Budějovic Jan Matějka a Kateřina Šamalová. Čtvrté místo obsadila snaživá dvojice Martin Hlavatý a Jana Mejzlíková.  

V pomyslném finále zvítězily zkušenosti nad mládím a Honza s Luckou se tak mohli radovat z celkového vítězství.  

Konečné pořadí:  

1.     Honza Bednář, Lucka Černá

2.     Petr Beran, Alice Hálová

3.     Petr Pirtyák, Zuzka Matoušková

4.     Vláďa Sklář, Eva Sklářová

5.     Honza Matějka, Kačka Šamalová

6.     Michal Koudelka, Lucka Koudelková

7.     Matěj Samohejl, Lucka Matějková

8.     Martin Hlavatý, Jana Mejzlíková  

K vidění byl pěkný badminton plný obětavosti, bojovnosti i emocí, ale především radosti ze hry a z pěkně stráveného vánočního svátku. 

Děkujeme všem účastníkům i divákům za vydařený turnaj. A Martinovi Hlavatému za fotky. 

 

 

Více fotografií zde