KPDD II. třídy

12.11.2018
3.11.2018
Vodňany
 
V sobotu 3.11. naše „B“ družstvo dospělých sehrálo první kolo KPDD II. třídy. Soupeři jim v jihočeské oblasti byla družstva Vodňan, Strakonic a Tábora.
 
Do prvního utkání nastoupilo naše družstvo proti Táboru. Do utkání jsme nastupovali s jednobodovým náskokem ze čtyřhry žen. To ale bohužel nestačilo, další bod totiž přidal jen pár Holeček, Schrenk v mužské čtyřhře. Prohra 2:6.
 
Podobný výsledek se bohužel opakoval i ve druhém kole, kde jsme nastoupili proti Strakonicím. Tam jediný bod uhrála ve dvouhře žen Martina Weberová. Blízko k bodům měli ještě Libor Schrenk a pár Koudelková, Weberová. Bojovali v třísetových zápasech, ale bohužel bod v náš prospěch neurvali. 1:7.
 
V posledním třetím kole jsme nastoupili proti domácímu družstvu Vodňan. Smíšená čtyřhra ani mužské čtyřhry nám bohužel žádné body nepřinesly. První bod si připsaly Mejzlíková s Weberovou, když porazily pár Čížková, Pelíšková. Dále bodovali Libor Schrenk ve dvouhře mužů a Martina Weberová v dvouhře žen. Celkový výsledek tohoto utkání byl 3:5.
 
První kolo se nám moc nepodařilo. Doufáme, že následující kolo, které bude zahrnovat jihozápadní oblast a odehrajeme ho 8.12. v Plzni, se nám bude dařit více.
 
Martina Weberová