Neregistrovaní 2018

15.10.2018

Vážení sportovní přátelé,

na sváteční sobotu 17.11.2018 pro všechny nadšence pořádáme tradiční badmintonový turnaj singlů hráčů a hráček, kteří v současné době nevlastní nebo v nedaleké minulosti nevlastnili hráčskou licenci Badmintonového svazu. Turnaj je otevřen všem dospělým a juniorským hráčům. Nejmladšímu účastníkovi by mělo být alespoň 15 let, u mladších bychom museli přihlédnout k aktuálnímu badmintonovému umění.

Zveme každého, kdo má o badminton zájem, ať už z řad rodičů a přátel našich členů, místních obyvatel nebo přespolních účastníků. Vezměte jen na vědomí, že do tělocvičny je třeba mít čistou ubuv, nejlépe se světlou podrážkou, bojovnou náladu a chuť se proběhnout po badmintonovém kurtu. V případě, že vlastníte badmintonovou raketu, vezměte si jí s sebou. Jsme sice schopni pár kousků půjčit, ale opravdu jen v omezeném množství.

A to nejdůležitější: začínáme hrát v 9:00. Tzn, že v tomto čase už potřebujeme mít všechny účastníky přihlášené. Ideální je tedy do Křemže dorazit v 8:45. Na pozdější přihlášky už pak nemůžeme brát zřetel. Vezměte si sebou padesátikorunu na startovné a pak se jen už těžte z badmintonu. Vždyť je krásný!!