Juniorcup

7.4.2018

Praha – Radonice

1.4.2018 ( neděle )      Místo konání:  hala Radonice

Opět po delší odmlce naši vyrazili ve složení Klára, Vojta, Pepa, Honza a Marek do Radonic u Prahy na další kolo Juniorcupu. V hale se sešlo 64 dětí, každý si zahrál opět šest zápasů.

Počet dětí byl o velikonocích slabší, než obvykle. Díky tomu měl turnaj rychlý spád, děti dohráli zápas a skoro bez přestávky nastoupili na další.

Vojta uhrál šest bodů za dvě vítězství a dvě remízy, dvakrát odešel poražen. Nejprve smetl svého oddílového kolegu Honzu, potom si poradil s domácím Davidem Křenkem. Následovaly dvě prohry s favority z Prahy Jiřím Zlatníkem a Filipem Urbanem. Turnaj ukončil remízami s Danielem Vanišem a po bitvě i s oddílovým kolegou Pepou. Jejich duel skončil 15:14, 13:15.

Pepa získal také šest bodů za dvě vítězství a dvě remízy. Nejprve prohrál s pozdějším vítězem Janem Šolarem z Proseku., potom zvítězil na Janem Bartošem z Prahy, následovala těsná prohra s Vojtou Strejčkem. Poté si Pepa spravil chuť vítězstvím nad Danielem Vanišem. Cennou remízu uhrál s Matějem Novákem, s kterým měl Pepa dosud negativní bilanci. .

Marek uhrál pět bodů za jedno vítězství a tři cenné remízy. Remizoval s Jiřím Perglem z Mostu, s Viktorem Bubeníkem z Radotína a s Danielem Vanišem z Prahy. Nestačil na Jáchyma Nováka, když předtím odehrál vyčerpávající zápas s Dennisem Pražákem z Č: Krumlova, který pro Marka skončil nešťastně 14:15, 14:15. Turnaj zakončil vítězstvím nad Davidem Jarolímkem  z Prahy. Marek předvedl kvalitní hru a bylo se na co dívat.

Honza získal tři body za jednu výhru  a jednu remízu. Jako Marek si i on poradil s Davidem Jarolímkem a remizoval s Lukášem Pechem. Poražen odešel po souboji s Vojtou, Jiřím Perglem, Janem Bartošem a Jakubem Tomáškem z Prahy. Honza se opět nevyvaroval hry na raketu soupeře.

Klára získala pět bodů za pět remíz a jen jednou odešla poražena. Cenné remízy uhrála s Eliškou Mikešovou z Č:Krumlova, s Alenou Pinkasovou a Klárou Koníčkovou z Prahy. Naopak remízy s Terezkou Grznárovou a Terezou Burdovou z Mostu Kláru mrzely. Prohra s Kateřinou Koliášovou z Prahy se čekala, Klára však i v tomto zápase sahala po remíze.

Dosažená umístění našich:

Klára Pavlišová 10. místo 5 bodů míče 154:147
Vojtěch Kodat 10. místo 6 bodů míče 141:139
Josef Fošum 12. místo 6 bodů míče 155:156
Marek pavliš 16. místo 5 bodů míče 146:142
Jan Sixl 23. místo 3 body míče 109:164

 

Zdeněk Pavliš