Memoriál MUDr. Václava Koudelky

30.12.2017

Vánoční mixy 2017 – 26.12.2017

Věčně putovní pohár zůstává i nadále doma!

Letos již po 41., v příjemně uvolněné atmosféře, ale pod novým názvem – to byl turnaj vánočních mixů v Křemži.

Jako každý rok se na 2. Svátek vánoční konal tradiční turnaj mixů, od letošního roku pod názvem Memoriál  MUDr. Václava Koudelky.
Turnaje se zúčastnilo 10 dvojic. Šest domácích mixů doplnili tradiční účastníci z Českých Budějovic a Poděbrad, přidali se i hráči Strakonic a Radotína. Dvojice byly vylosovány do dvou základních skupin a pořadí v nich určilo další rozdělení do skupiny finálové, tzn. o 1.-5. místo a skupiny o 6.-10.místo.

Beranovi Honza s Janou Kudláčkovi Matějkovi

Do finálové skupiny se probojovala favorizovaná dvojice Jindra Kukač/ Zuzka Matoušková, zkušení Michal Koudelka a Martina Weberová, skvěle hrající Petr Beran se svou maminkou Janou, která zavzpomínala na svou hru v dětství, tradiční účastníci sourozenci Honza a Lucka Matějkovi a mladý pár ze Strakonic Štěpán Kalbáč, Denisa Peterková.

Skupinu o 6.-10.místo tvořili Kudláčkovi – zkušený Josef s dcerou  Veronikou, sehraní manželé Sklářovi, zkušenostmi oplývající Jan Bednář a Jana Mejzlíková, hráč křemežského „B“ týmu Robert Hála a jeho dcera Alice jako nejmladší hráčka turnaje a tradiční účastník Martin Hlavatý, který spojil síly s radotínskou Karolínou Melíškovou pro letošní ročník ligy hostující v křemežském A týmu.

Zuzka - Jindra Štěpán a Denisa Sklářovi

Nehrálo se tedy klasické finále a zápasy o umístění, ale o pořadí rozhodl počet bodů ve skupinách, případně vzájemný zápas.
Zvítězili Jindřich Kukač a Zuzana Matoušková s lepším vzájemným zápasem než druzí Michal Koudelka, Martina Weberová, 3. skončili Petr Beran, Jana Beranová, 4.Jan Matějka, Lucie Matějková, 5.Štěpán Kalbáč, Denisa Peterková, 6. Jan Bednář, Jana Mejzlíková, 7.Vladimír Sklář, Eva Sklářová, 8.Josef Kudláček, Veronika Kudláčková, 9.Robert Hála, Alice Hálová, 10.Martin Hlavatý, Karolína Melíšková.

Vítězní Zuzka a Jindra

Všichni si dobře zahráli a turnaj si užili v přátelské atmosféře.

Děkujeme Michalu Koudelkovi za pořádání turnaje a Martinovi Hlavatému za fotografie. A my se už nyní těšíme na ročník 2018!!

Hezký nový rok 2018 všem!!