Dětský turnaj U9 – U13

19.11.2017

Dětský turnaj U9,U11,U13 – Montas Hradec Králové 

11.11.2017

Celkem se turnaje zúčastnilo kolem 90 dětí. Hráči byli rozdělení podle věku do pětičlenných skupin. Vítěz z každé skupiny postoupil do pavouka, kde se hrálo KO systémem.

Klára, ač nebyla nejvýše nasazená, všechny zápasy ve skupině vyhrála a stala se vítězkou své skupiny. Důležité pro vývoj skupiny bylo vítězství Kláry nad Muzikářovou z Liberce a v boji o vítězství ve skupině potom přehrála levorukou Fiedlerovou z Nového Města. V semifinále narazila na Šoljakovou z Liberce. Klára výbornou hrou favoritku přehrála a zahrála si s Valentovou z Pardubic finále.  Kláře se přestalo dařit na servisu. V každém setu pět pokažených podání – to je až příliš. Nicméně to doženeme na tréninku. A příště to bude zase o něco lepší! Klárka si veze domů skvělou stříbrnou medaili. Gratulujeme!

M+P+K_v_HK

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pepa postupně přehrával ve skupině své soupeře. O vítězi ve skupině tak rozhodoval poslední zápas proti Tvrdíkovi z Pardubic, pozdějšímu finalistovi. Pepa po celý zápas předváděl dobrou útočnou hru. Pěkně podával a svého soupeře tlačil. Bohužel se jeho hra neobešla bez vynucených chyb, hlavně v koncovce. To nakonec způsobilo, že odešel smolně poražen 10:11, 10:11 a bral ve skupině pěkné, ale nepostupové druhé místo. Velká škoda pro Pepu, ale zde je vidět, že má na čem stavět a tréninkovou pílí mezírky ve své hře brzy odstraní.

Marek ve skupině jednou vyhrál, jednou remizoval a dvakrát prohrál. Stačilo to na třetí nepostupové místo ve skupině.

Na turnaji jsme potkali Honzíka Bednáře nejml. Ten zahrál také skvěle a obsadil v kategorii nejml. krásné druhé místo. Taťka ho kaučoval a dobrou radou pomáhal i našim dětem. Díky.

Zdeněk Pavliš