Návrat Petra Berana

10.9.2017

Náš „A“ tým dospělých je v plné přípravě na blížící se start ligové soutěže. Letní dril je skoro u konce a my se již těšíme na první kolo, které naši odehrají v polovině října na kurtech pražského Meteoru. Vedle fyzických a technických příprav jsme ale také přemýšleli nad tím, jak náš tým do ligy vhodně doplnit. A myslíme si, že se nám to povedlo nad míru očekávání.IMG_6099

Dnes představujeme sice novou posilu, ale jméno velice dobře křemežským známé. Do mateřského klubu se po 2,5 letech v Českém Krumlově vrací Petr Beran! Nutno říci, že veškeré závazky a povinnosti vůči SKB Český Krumlov a JČBaS máme v pořádku vyúčtované a tím se tedy Petr stává opět hráčem klubu TJ Sokol Křemže.

Petr do Českého Krumlova odcházel ve svých 16ti letech jako posila tamního extraligového týmu. Jeho odchod sice provázelo několik nepříjemností (kdekdo si na to určitě vzpomene), ale to již máme zdárně za sebou a jsme moc rádi, že se Petr k našemu klubu opět vrací. Petr je od svých žákovských let členem širších či užších reprezentačních výběrů, zahrál si na řadě mezinárodních turnajů, vyzkoušel si tréninkový dril v Indii a loni se stal Mistrem ČR v deblu se spoluhráčem Mírou Janáčkem a další medaili si odnesl za třetí místo v mužské dvouhře. V současné době je na žebříčku dospělých osmý a ve své kategorii do 19ti let 11. Takže posila jako hrom! Petrovi přejeme, aby se mu ve staronovém působišti líbilo a spousty vyhraných zápasů bez zranění!!