Víkendové turnaje

30.3.2017

Úspěšný vstup do seriálu turnajů přípravek – tedy těch nejmladších badmimtonistů, který se bude konat koncem sezony v Č.Krumlově mají za sebou i křemežské naděje. Zadařilo se zejména Stele Reitingerové, která zvítězila v soutěži hráček narozených v roce 2007. Potvrdila svůj velký talent. Zdatně jí sekundoval Marek Pavliš, když skončil na sedmém místě mezi chlapci narozenými v roce 2007.

Dospělí hráli turnaj GP D ve Strakonicích. Turnaj byl obsazen nejen početně, ale hlavně hodně kvalitně. Křemežské barvy hájilo šest mužů a čtyři ženy. Úvodní soutěž – mixy – sloužila hlavně k rozehrání a seznámení s halou. Nejlíp prostředí haly znají manželé Sklářovi, kteří se probojovali až do finále a tam svedli pěknou třísetovou bitvu. Bohužel neúspěšnou. Ale druhé místo je skvělé. Na společném pátém místě skončili zkušení Holeček s Weberovou a Bednář s Motejlovou. Mladičká Koudelková hrála s mladíkem Kalbáčem ze Strakonic a skončili devátí.

Ve dvouhře mužů se nejvýše umístil Petr Steinbauer / pátý/  a J.Kudláček – devátý. Třináctou příčku shodně obsadili V.Sklář a Ma.Koudelka, sedmnáctý skončil Holeček. Dvouhra žen, to byl jiný koncert. První Sklářová, třetí Weberová, pátá Motejlová a sedmá Koudelková L. A to se nám zrovna příliš nedařilo, zejména v koncovkách třetích setů.

Čtyřhry. Muži nejlíp Sklář,Kudláček – třetí.Holeček / s Chaloupkou,Tábor/ i Bednář / s Multušem,Tábor/ skončili sedmí, dvojice Steinbauer,Koudelka Ma brala třinácté místo. Dámy byly opět o něco lepší  Sklářová,Kudláčková druhé, Weberová s Motejlovou čtvrté a Koudelková s Bouberlovou / Vodňany šesté/.