Nové akvizice v „A“ týmu dospělých

31.12.2016

Novinka!!

Ano, byla to složitá vyjednávání, ale podařilo se vše dotáhnout do zdárného konce. Rozhádaný a zraněními zdecimovaný „A“ tým dospělých, hrající v této sezóně Krajský přebor smíšených družstev I.třídy, se dohodl s představiteli záložních týmu Křemže na angažování dvou výjimečných hráčů. Od ledna 2017 posílí řady prvního týmu MUDr. Václav Koudelka a Honza Bednář starší. Oba platí za nadějné badmintonisty, vždyť už mají za sebou bezpočet důležitých a kvalitních turnajů v Čechách i zahraničí.

Václav bude od ledna působit jako singlová jednička, Honza si zahraje na singlu číslo tři. Oba pak spolu budou trápit soupeře v deblových zápasech. Byla by škoda tuto zkušenou dvojici rozdělit.

dsc_0408

Václav

Ptali jsme se obou hráčů, co bylo v jejich rozhodování přestoupit do „A“ týmu nejdůležitější a odpověď byla takříkajíc jednomyslná, a to zviditelnění sama sebe na kvalitněji obsazovaných turnajích družstev dospělých s vidinou dalšího přestupu do většího klubu Čech, popř. zahraničí, ale to je prý zatím pouze další ze smělých plánů jejich dosavadní hráčské kariéry.

honza bednář - nar.2

Honza

Nejkomplikovanější na této akvizici byl bezesporu negativní přístup a nekompromisní nesouhlas vedoucího záložního týmu Křemže Jirky Holečka, který o odchodu obou mužů nechtěl ani slyšet a dal najevo, že pokud k tomu dojde, bude si hledat jiné angažmá. Nakonec se tedy podařilo přesvědčit i Jirku Holečka a nadále zůstává oporou TJ Sokol Křemže. Díky Bohu!!

Takže nám držte palce už v dalším kole družstev, které se hraje v Českém Krumlově o třetím lednovém víkendu a přejeme všem čtenářům našich stránek příjemného Silvestra a šťastný rok 2017!!!

kachna