Pan Koudelka se Zuzkou slaví další úspěch!

24.12.2016

Nejlepší sportovci  Českokrumlovska 2016. 

Tradiční vyhlášení nejúspěšnějších sportovců  Českokrulmlovska 2016 se 19.12. konalo  opět v Prokýškově sále v Č.Krumlově. Při této akci vyhlašuje Odsc_0306kresní výbor České Unie Sportu v Č.Krumlově z mnoha návrhů zaslaných sportovními jednotami deset těch, kteří v uplynulém roce výborně reprezentovali nejen svůj oddíl, Českokrumlovsko, ale často i Českou republiku.

Při letošním vyhlášení se mezi nejlepšími sportovci prosadila i křemežská Zuzana Matoušková. Ta byla oceněna nejen za  vynikající badmintonové úspěchy, ale zároveň i za slibnou kariéru fotbalistky. Zuzana od podzimu hraje v divizním týmu kaplických žen. Přesto že je nejmladší je platnou členkou týmu. Badmintonové úspěchy jsme pak mohli sledovat v průběhu celého roku. Za připomínku stojí několikanásobný titul Krajské přebornice, účast na Mistrovstvích České republiky  v kategorii jak mladších tak starších juniorů. Úspěšně vstoupila i do soutěží dospělých a je oporou týmu dospělých nejen v Krajském přeboru, ale i při kvalifikaci o ligu.

Zároveň byly vyhlášeny i výsledky ankety Českokrumlovského deníku o Sportovní hvězdu okresu. V této anketě udělují hlasy jednotlivým sportovcům čtenáři na kuponech tisknutých ve výtisku novin. I v této anketě výrazně uspěla Zuzana Matoušková, když dosáhla nejlepšího výsledku hráčů z Křemže dsc_0408v historii ankety. Umístila se na vynikajícím druhém místě. Navíc její bratr, fotbalista místních žáků, skončil na krásném čtvrtém místě.

Ocenění se dostalo i MUDr.Václavu Koudelkovi, který byl oceněn za dlouholetou práci při výchově mladých talentů titulem „Zasloužilý tělovýchovný pracovník Českokrumlovska 2016“. Jsme moc rádi, že si okolí jeho práce všímá a dokáže jej ocenit. Vždyť se svému koníčku věnuje bez přestávky přes 40 let, vychoval pro náš sport mnoho úspěšných badmintonistů a je stále platným hráčem „C“ týmu TJ Sokol Křemže, účastní se náročných seniorských turnajů po Evropě a vedle trénování mladých talentů se ještě stíhá věnovat své lékařské praxi a pomáhá tak lidem nejen po stránce sportovní!!! Díky šéfe!!!!