Vánoční mixy 2016 a Sestup z Kletě

29.11.2016

Letošní Vánoční svátky budou oproti těm z minulého roku opět o den kratší, ale i tak badmintonisté místního Sokola, plánují kromě domácích oslav a pohody také tradiční společné akce. Kromě pohody a dobré nálady si užijí také něco pohybu a těší se na setkání s příznivci badmintonu z řad hráčů, příbuzných, přátel a sponzorů. Tohle všechno budou muset stihnout v jediném dni a tím bude tradiční druhý  vánoční svátek – 26.12.

Dopoledne v 9.00 začne v tělocvičně již 40. ročník Vánočního turnaje smíšených dvojic. Již tolik let se scházejí nejen domácí hráči, ale i hosté z jiných oddílů kraje i mimo něj i mimo ČR na místních kurtech, aby si zahráli hlavně pro radost. Očekává se účast několika domácích dvojic – hráčů dospělých či dorostenců. Všichni znají dobře domácí prostředí a jistě předvedou přihlížejícím dobré výkony. Účast přislíbili i účastníci nedávného Mistrovství Evropy seniorů, či ještě nedávno prvoligový hráč Jan Bednář. Ozdobou budou jistě i výkony nadějných dorostenců místního oddílu J.Kukače a Z.Matouškové, kteří budou obhajovat své loňské vítězství. Jistě si přijedou zahrát i hráči některých dalších oddílů, kteří často prověřují formu místních hráčů. Turnaj bude končit finálovými zápasy někdy po 14. hodině. Zveme tedy všechny  příznivce křemežského badmintonu do tělocvičny dne 26.12.2016 k přátelskému setkání v tělocvičně ZŠ.

Kdo nestihne badmintonisty během dne při turnaji, může se s nimi setkat večer na tradičním sestupu „Z Kletě“ .Většina  hráčů a členů oddílu bude přes den v tělocvičně,  a tak  na vrchol hory se tentokrát vypraví jen někteří a individuálně. Letošní kratší a ve víkendu umístěné svátky neumožní větší výpravu, jak tomu bylo v letech minulých. Ale vše si vynahradíme večer v „Restauraci Pod Kletí“ v Holubově u nádraží, kde se sejdeme v 19.00 hodin. Povečeříme, připomene si právě skončený turnaj poblahopřejeme medailistům a pochválíme ostatní. I tentokrát si promítneme nějaké fotografie – tentokrát to bude průřez děním v oddíle v roce 2016. Uvidíme některé z našich hráčů v akci či s vítěznými poháry. Budou záběry ze soutěží družstev v kraji i na kvalifikaci o ligu, záběry z letního soustředění dětí či z  „dosmečné“ . Fotografie ze zdravotních prohlídek i z Mistrovství Evropy seniorů. Pro mnohé to budou jistě zajímavé výjevy z činností oddílu badmintonu v roce 2016 v Křemži. Pohovoříme, připomeneme si vítězství, příjemné chvíle uplynulé sezony. K mání bude i kniha „40 let badmintonu na Křemežsku“ – zejména pro ty, kteří jí ještě nedostali a nemohli si v klidu připomenout své působení v Oddíle badmintonu TJ Sokol Křemže. Zveme všechny příznivce, známé, sponzory, hráče i rodiče – přijďte s námi strávit alespoň část svátečního dne Vánoc roku 2016. Těšíme se na vás.

Propozice na Vánoční turnaj mixů