KPJ U19 – České Budějovice

17.11.2016

Zuzka Krajskou přebornicí do 19ti let!!

V Českých Budějovicích se hrál Krajský přebor badmintonistů do 19 let. Mezi nemnoha startujícími byly i dvě hráčky ze Sokola Křemže. Nejen za  účast, ale zejména za své badmintonové umění byly po zásluze odměněny pobytem na stupních vítězů.

V soutěži smíšených dvojic získala titul Krajského přeborníka zkušená Zuzana Matoušková – hrála spolu s Janoštíkem z Č.Budějovic. Druhé místo a stříbrnou medaili získala mladičká L.Koudelková, která hrála s Kalbáčem ze Strakonic.

Stejné pořadí patří hráčkám z Podkletí va dvouhře – zlatá Z.Matoušková, stříbrná L.Koudelková.

Přidaly tak do „pokladnice“ svého oddílu další medaile pro rok 2016.

My jsme samozřejmě rádi, že jsme pro Křemži uzmuli první i druhé místo, nicméně otázkou je, kde jsou všichni hráči klubů Jihočeského kraje? Že to nebude turnaj o dvaceti hráčích jsme věděli, ale tohle snad můžeme pojmenovat i degradací této kategorie!! KPJ je turnaj, kde má startovat zejména elita kraje. Vůbec neodsuzuji badmintonovou vyzrálost a hru přihlášených, nicméně mě velice zaráží počet všech startujících! Zamysleme se nad tím všichni, jinak nám tu badminton klubových odchovanců do budoucna moc radosti dělat nebude!!!!