KPJ U13 – stříbro bere Eva Jírovcová!

1.11.2016

KPJ – České Budějovice

29.10.2016eva-jirovcova

O víkendu se v Českých Budějovicích hrál turnaj KPJ do třinácti let. Křemežské barvy hájili mladíčci Vojta Kodat, Vašek Jírovec, teprve jedenáctiletá Stela Reitingerová, dále Klára Pavlišová, Alice Hálová a v neposlední řadě Eva Jírovcová.

Singl:

Kluci v singlu ve svých prvních kolech na své soupeře nestačili a tak se šli bít o konečné umístění do skupiny útěchy. Tam byl úspěšnější Vašek, také toho má více za sebou, a skončil na děleném 9. místě. Vojta se se soutěží singlistů rozloučil na děleném 13. místě.

Dívkám se vedlo podobně jako klukům, až na Evu Jírovcovou. Ta v prvním kole naložila budějovické Buchálkové, ve druhém kole se pěkně zapotila se štěpánovickou Babkovou, ale třísetový zápas vyšel lépe pro Evu. Aby těch třísetových zápasů nebylo pro Evu málo, v semifinále porazila druhou nasazenou strakonickou rodačku Kalbáčovou. Až ve finále Evičce došly síly a musela se sklonit před domácí hráčkou Klárou Neubauerovou. Finálová účast je prima počin a my Evě moc gratulujeme!!

Debl:

Kluci spolu nastoupili do soutěže čtyřher, ale první nasazená dvojice byla až moc na naše mladíčky. Není se za co stydět. Jejich přemožitelé – krumlovský pár Jelínek-Tancer, následně postoupili do finále. To věru lehký los nebyl. Snad to příště vyjde lépe. Nejinak se vedlo i děvčatům. Páry ve složení Reitingerová-Pavlišová a Hálová – Jírovcová skočily také v prvních kolech. Škoda.

Mix:

V soutěži mixů se do druhého kola podařilo postoupit pouze dvojici Jírovec-Hálová. Předvedli jistý výkon, ale do semifinále se jim už pak postoupit nepodařilo.

Turnaj našim dal zase množství zkušeností, na kterých se dá dobře postavit další tréninkové jednotky. Takže držíme palce a přejeme hodně štěstí do dalších turnajů.