KPJ U17 kořistí Zuzky Matouškové

17.10.2016

Krajský přebor jednotlivců U17 – České Budějovice, 15.10.2016

zuzka_u17_cb

V budějovické Sokolovně se sešla téměř celá špička nejlepších juniorů Jihočeského okraje. Mezi přihlášenými byly i dvě dívky našeho klubu – Lucie Koudelková a Zuzana Matoušková. Zuzka se pro tentokrát přihlásila pouze do soutěže singlu, Lucka si vyzkoušela všechny disciplíny.

V úvodní soutěži mixů spojila Lucie síly se strakonickým, nikoliv dudákem, ale badmintonistou Kalbáčem a vybojovali pro sebe dělené 5. místo. Ve dvouhře to dopadlo podobně. Turnaj singlistek zakončila taktéž na místě pátem. A nejlepší umístění zaznamenala v deblu, když společně s Terezou Milovou z Českého Krumlova nestačily až ve finále na krumlovskou dvojici ŠŠ Šmikmátorová-Štronerová. Hezké druhé místo z holčičího deblu pro křemežskou hráčku. Gratulujeme!

Zuzka Matoušková nastoupila tedy pouze do holčičích dvouher a nenechala nikoho na pochybách, kdo že ten den vládl. Předváděla jistý badminton, soupeřky drtila zejména svým forhendem a rychlýma nohama. Úplně v pohodě si dokráčela pro konečné první místo a ukázala, že přes léto nezahálela a zase udělala další krůčky na badmintonové stupnici směrem vzhůru. Pro Zuzanu to bylo již 4 zlato v posledních dvou týdnech. Gratulace veliká!! A může se pomalu připravovat na nadcházející MČR juniorů do 17ti let, které se tento rok odehraje v Severočeském Mostu. Budeme Zuzce pevně držet palce, a vy můžete všichni s námi sledovat „téměř on-line“ jak se jí na turnaji povede.