„Béčko“ skvěle ve Vodňanech

29.3.2016

Finále KPDD II.třídy – Vodňany

Druhý tým TJ Sokol Křemže disponuje obrovskou zkušeností. V jeho středu jsou např. Jirka Holeček, Martin Koudelka či Pepa Kudláček, dále hostující kamarádi z Prachatic Libor Schrenk a Vít Pechlát, ale i nadějné dámy Maruška Motejlová s Magdou Bínovou. Naši byli před turnajem na druhé pozici. Klidný střed, dalo by se říci, ale opak byl pravdou. Křemežští ztráceli pouze dva body na průběžné lídry z Vodňan, ale úplně stejně na druhou stranu – pouze dva body od třetího místa.

1.kolo: Křemže vs. Tábor

V jednom kole se hraje 7 zápasů, takže oproti kategorii KP I.třídy, nemůže zápas skončit remízou.

Jak bývá ve Křemži dobrým zvykem, vychází nám párové disciplíny. Jak mix Libor s Magdou, tak dámská čtyrka Maruška s Magdou vyhrály a zapsaly důležité dva body do tabulky. Pak sice Martin s Pepou svůj debl prohráli, ale v pohodě hrající Maruška Motejlová rozebrala soupeřku Brázdovou s Pepa Kudláček porazil Kadeřávka a 4 body byly doma. Jen těsně pak prohrál Libor Schrenk ve třetím setu proti Chaloupkovi a Jirka Holeček nestačil na Kavana, ale našim to vůbec nevadilo.

2.kolo: Křemže vs. Vodňany

V tomto kole se mělo rozhodnout o celkovém vítězi KPDD II.třídy. A naši mohli pomýšlet na vítězství pouze při vysoké výhře nad svými soupeři. Mix nezačal vůbec dobře, když Libor s Magdou celkem jednoduše prohráli. To ale bylo ze strany Vodňan vše. Neuvěřitelná série křemežských singlů znamenala 4 body do tabulky v řadě. Další bodík přidal debl Pepa Kudláček a Martin Koudelka. Stačilo uhrát setík v dámském deblu. Tuto skutečnost však dámám zkušení matadoři zamlčeli a nutili je k celkovému vítězství v jejich zápase. Nepovedlo se v prvním setu, ale v dalších dvou již ano.Magda s maruškou to zvládly skvěle a dokázaly dokráčet do konce zápasu ve třetím setu 21:14! A bylo hotovo.

Titul Přeborníka kraje v kategorii KPDD II.třídy je ve Křemži!!

Paráda

KP II_vodňany