Závěrečné turnaje družstev dospělých

15.3.2016

O víkendu se rozjede poslední hrací den smíšených družstev dospělých obou tříd.

SOBOTA – Vodňany

Naše družstvo „B“ bude hájit ve Vodňanech svou druhou pozici. Existuje i šance na celkové vítězství. Od vedoucího domácího Sokola Vodňany je to pouze dva body, ale stejně tak na druhou stranu. Třetí SK Tábor se na Křemži tlačí shodně s mankem dvou bodů. Pro naše zkušené hráče to nebude nic jednoduchého. Chybět budou Václav Koudelka a Honza Bednář st., ale jinak je družstvo po mužské stránce kompletní. Dámy Maruška Motejlová a Magda Bínová budou ale muset zapnout na plné obrátky!

NEDĚLE – Český Krumlov

První tým dospělých, tedy ten s označením „A“, se jede bít a udržet svou vedoucí průběžnou pozici do Českého Krumlova. Naši mají sice zajímavý náskok 4 bodů před druhými Budějovicemi, ale ve sportu nikdy nikdo neví, co se může přihodit. Proto nenecháváme nic náhodě a do Krumlova proto zajíždí kompletní tým v plné síle. Záležet bude samozřejmě na individuální formě všech hráčů. Spoléhat budeme především na Jindru Kukače – letošní jedničku „A“ týmu, hrajícího v neuvěřitelné pohodě, dále na mladičkou Zuzku Matouškovou, která prokazuje vzrůstající badmintonové umění každým dalším tréninkem. Eva Sklářová se ukazuje také v parádní formě, zdatně se pere o místo i Martina Weberová, pánové Michal Koudelka, Petr Pirtyák, Honzové Bednář a Čerkl a Vláďa Sklář jsou sehranými deblovými specialisty, kteří tvoří pilíř párových disciplín a dokáží své deblové dvojice poskládat tak jak si situace bude žádat, nezapomeňme ani na hostujícího kamaráda z Táborského badmintonu Miloše Chaloupku ml., který se zase porve o body v singlech. Takže do boje!!

SOBOTA – České Budějovice

Svůj turnaj si zahrají i naši mladíčci. V Českých Budějovicích se chystá GP D jednotlivců do 13ti let. Zatím ještě nemáme pevnou nominaci. Tu v co nejbližší době zveřejní MUDr. Václav Koudelka a Martina Weberová přímo na tréninzích.