KPDD II. třídy – Vodňany

16.2.2015

Ve Vodňanech se hrál druhý turnaj Krajského přeboru smíšených družstev dospělých II.třídy. Družstvo Sokola Křemže „B“ obhajovalo třetí medailovou pozici, kterou vybojovalo v prvním turnaji. Opět vyjelo v nekompletní sestavě.Chyběla nadějná Zuzana Matoušková, kterou vyřadila nemoc, stejně jako J.Kováře a jedničku týmu V.Pechláta. Zbytek týmu bojoval ze všech sil, aby třetí místo uhájil. Sestavu tvořili J.Holeček, L.Schrenk, Ma.Koudelka, J.Bednář a J. Mejzlíková a M.Bínová.

V prvním utkání proti  silnému týmu Strakonic se nedařilo. Bodovali jen L.Schrenk a M.Bínová ve dvouhrách. Prohra 2:5 na začátek příliš povzbudivá nebyla.

Druhé utkání proti silnému týmu domácích dávalo určitou naději, když ve čtyřhrách vyhráli Schrenk a Koudelka i Bínová s Mejzlíkovou. Bod za dvouhru přidal i L.Schrenk. Pak ještě těsné prohry Bínové a M.Koudelky ve dvouhrách a bylo po naději. Prohra 3:4 s favoritem na konečné vítězství.

Pak ale už šlo v boji o třetí místo do tuhého. Zápasy s týmem J.Hradce se nám vždy dařily. A začali jsme opět dobře a všechny párové zápasy vyzněly pro nás – mix Koudelka,Mejzlíková, čtyřhra mužů Schrenk,Koudelka i čtyřhra žen Mejzlíková, Bínová. A další body za dvouhry přidali Schrenk a Bínová.Vyhráli jsme 5:2.

V posledním utkání tradiční soupeř z Tábora a tradičně dramatický průběh. Opět se dařilo v párech – vyhráli v mixu Schrenk,Mejzlíková, debl Holeček,Koudelka i Bínová,Mejzlíková. Pak ještě přidala bod ve dvouhře Bínová. Mužské dvouhry vyhrál soupeř, ale vítězství 4:3 připadlo Křemži.

Takže nakonec spokojenost, oslabený tým „veteránů“ a „mladých žen“ obhájil třetí místo. A se stejným cílem pojede za měsíc na závěrečný turnaj – i když, co kdyby se už konečně kompletnímu týmu podařilo vybojovat ještě lepší výsledek?

Držme palce!