Monthly Archives: Únor 2016

Bronz z GPA U19

GPA U19 – Praha Vinoř V Praze Vinoři sehráli nejlepší  badmintonoví junioři republiky celostátní turnaj – Grand Prix „A“. Jediným zástupcem Jižních Čech na tomto velmi kvalitně obsazeném turnaji byla hráčka Křemže, mladičká teprve patnáctiletá Zuzana Matoušková. Soupeřkami jí byly až o čtyři roky starší hráčky z řady renomovaných oddílů z celé republiky. To byl pro Jihočešku až

Read More…

Michal s Jindrou skvělí v Mostě

GPB – Most – dospělí 13.- 14.2.2016 Minulý víkend jsme si splnili jednu premiéru. A tou byla účast křemežských badmintonistů na turnaji kategorie GPB dospělých v severočeském Mostě. Naše barvy hájili dva hráči. Michal Koudelka, který působí i jako jeden z trenérů převážně „A“ družstva dospělých a Jindra Kukač, zastávající generaci přestupujících hráčů do kategorie dospělých. Jindra

Read More…

Víkendové turnaje

Minulý víkend nás zajímaly hned čtyři turnaje. Bezesporu nejzajímavějším bylo Mistrovství ČR v Karviné. Tam se vydal na zkušenou Jindra Kukač, který spojil do deblů síly s krumlovským Václavem Dominem. Jindra si vyzkoušel elektrizující atmosféru MČR jak v singlu tak čtyřhře. V obou případech sice odešel poražen, ale jen možnost si zahrát takovýto turnaj se jen

Read More…

GPC 15tiletých

V sobotu 30.1. se hrál v Českých Budějovicích turnaj GP C hráčů do 15 let. Mezi čtyřicítkou hráčů z celého kraje byli i tři zástupci našeho oddílu. Tentokrát se  nám příliš nedařilo. Mezi chlapci startovali bratři Pšeničkové. Ve dvouhře neprošli z prvního kola. V zápase o umístění vyhrál Simon a skončil na konečném 17 místě.

Read More…

Přípravky v Budějovicích

V neděli 31.ledna hráli v Českých Budějovicích ti úplně nejmladší badmintonisté turnaj přípravek. Mezi hráčkami narozenými v r.2008 reprezentovala náš oddíl Stela Reitingrová. Stela se věnuje badmintonu teprve pět měsíců a už bojovala statečně. V této věkové kategorii hrálo šest dívek, každá proti každé. Hrálo se na dva vítězné sety do 15 bodů. Stela dvakrát