Monthly Archives: Listopad 2014

GPA dospělých – Memoriál Holobradého Praha

Skutečné nadšení ve všech členech a příznivcích oddílu vzbudilo vystoupení Petra Berana na Memoriálu Holobradého v Praze. To je turnaj GP A dospělých a Petr tam byl nejmladším účastníkem. Na tak silně obsazeném turnaji dospělých zatím Petr nehrál a po mnoha letech byl opět zástupcem našeho oddílu. Navázal tak na dobré výkony Markéty a Michala Koudelkových

Read More…

Dánsko – turnaj kategorie U9

Příjemná zpráva přišla z Dánska. Tam hrály naše treningové sparing partnerky Anne a Caroline Mouritsen. Hrály turnaj kategorie U 9. A vedly si dobře – Anne vyhrála dvouhru i čtyřhru, Caroline, teprve sedmiletá, vyhrála alespoň jeden singl a získala druhé msto ve čtyhře. Do Dánska posíláme gratulaci.

GPC U13 a U17 v Č.Budějovicích

V Č.Budějovicích se hrály  turnaje GP C kategorií do 17 a do 13 let. Hrály tam i naše naděje – tentokrát s úspěchy spíše střídavými.V kategorii U 13 nás reprezentovali bratři Pšeničkové a Lucie Koudelková. Lucie v mixu se S.Pšeničkou skončila pátá, ve čtyřhře s Čápovou z Č.Budějovic skončily třetí. Nedařilo se líp ani ve dvouhře – čtvrté místo. Výkony slušné, ale

Read More…

Další reprezentant z řad hráčů Křemže

V Křemži máme opět radost. Další z našich odchovanců se představí na mezinárodní scéně. Zuzana Matoušková dostala pozvání od trenéra pana Koukala, aby se v jím vybraném týmu účastnila velkého mezinárodního turnaje žáků v Pécsi v Maďarsku. Ve dnech 28. – 30.11. bude hrát soutěž smíšených družstev, ve kterési zahraje pěknou řádku náročných zápasů a získá tak své první mezinárodní zkušenosti.

Read More…

1. kolo soutěže družstev žáků

Svou soutěž rozehrála i žákovská družstva Jižních Čech. Tým Křemže proti minulé sezóně výrazně omladil, když Petr Beran přešel věkem již do dorostu a Zuzana Matoušková letos hostuje v týmu Sokola Č.Budějovice. A tak výsada reprezentovat náš oddíl přešla na další, mladou generaci, tým tak nejen omladil, ale i oslabil a proto hraje Krajský přebor smíšených družstev

Read More…

Turnaj neregistrovaných 2014

V tělocvičně Základní školy v Křemži uspořádali badmintonisté místního TJ Sokol již 32.ročník tradičního „Turnaje  neregistrovaných“. Turnaj s letitou tradicí se  vrátil do termínového kalendáře po roční odmlce, aby navázal  na předchozí ročníky – trochu s nejistotou, zda na něj příznivci badmintonu nezanevřeli.      Nestalo se, tak se na kurtech setkala, sice trochu méně početná, skupina jak místních příznivců,

Read More…

MM ČR v Orlové – Petr Beran veze bronz!!

Skvělé představení předvedl Petr Beran na Mezinárodním Mistrovství České republiky, kterému se přece jen jednou podařilo uniknout krutému losu v soutěži singlů. Prokletí mizerných losů ale neunikl v párových disciplinách. V mixu se Sabinou Milovou/ČK/ už ve druhém kole narazili na silnou Slovinskou dvojici, která později získala bronzovou medaili. Prohráli 2 x těsně 21:19. To je odsoudilo

Read More…

Vláďa Sklář oslavil 40. Gratulujeme!

Vladimír Sklář, letitý a oblíbený hráč našeho A týmu dospělých, oslavil v plné síle nádherných 40 let. Krom spousty blahopřání od hromady přátel, si sám nadělil skvělý výsledek na turnaji GP C v Č. Budějovich, když zvítězil ve čtyřhře spolu s Jindrou Kukačem. Přejeme mu nejen hodně zdraví a pracovních úspěchů, ale i dlouhou badmintonovou kariéru plnou vítězství. GRATULUJEME!

Sokol Křemže ovládl GPC dospělých

V Českých Budějovicích se odehrál Grand Prix C turnaj dospělých, turnaj na kterém by se měla utkávat špička hráčů Jihočeského kraje. Navíc to byl poslední turnaj před blížícím se l.kolem turnaje Krajského přeboru smíšených družstev dospělých. Nejlepší týmy jihu Čech tak měly možnost ověřit si svojí výkonnost v úvodu sezony. Této příležitosti naplno využili jen hráči Sokola

Read More…

Skvělý výkon a obrovská smůla Petra Berana

Mezinárodní Mistrovství Slovenska juniorů, hráno 7. – 8.11.2014. Skvělé výkony podával Petr Beran na Mezinárodním mistrovství juniorů Slovenska. Ovšem jak je v této sezoně pravidlem, mizerný los mu neumožnil zahrát si více zápasů. A tak jeho mise na Slovensku byla kratší, než by si Petr představoval a hlavně zasloužil. Posuďte sami: V mixu v prvním kole hladká výhra